Dzień Przedszkolaka 2022

Dzień Przedszkolaka 2022

20 września to ważny dzień dla każdego Kotka, Liska, Jeżyka, Żabki i Biedronki – obchodzimy przecież dzisiaj Dzień Przedszkolaka! Z tej okazji na naszych uczniów czekało wiele atrakcji i niespodzianek.

Żabki w ramach zajęć tworzyły własną masę sensoryczną, Liski bawiły się na ścieżce sensorycznej i malowały na folii spożywczej, Biedronki przygotowały własne portrety, a Jeżyki bawiły się przy muzyce i pozowały do zdjęć w specjalnie przygotowanej fotobudce.

Każdy przedszkolak wrócił dziś do domu z pamiątką – dyplomem, medalem lub inną drobnostką. Mamy nadzieję, że nasi najmłodsi uczniowie na długo zapamiętają te wyjątkowe chwile spędzone z przedszkolnymi przyjaciółmi.

 

Daria Pawlaczyk

 

05 A – LISKI

 

 

05 B – JEŻYKI

 

 

06 A – ŻABKI

 

 

06 B – BIEDRONKI