PIKNIK CZYTELNICZY

PIKNIK CZYTELNICZY

Dnia 10 czerwca 2022 r. w bibliotece szkolnej odbył się kolejny piknik czytelniczy podsumowujący konkursy zorganizowane przez bibliotekę. Dla uczniów klas I był to konkurs na „Najładniejszą zakładkę do książki” oraz konkurs na  „Najlepiej Czytającą Klasę”, dla uczniów klas II-IV konkurs pt.: „Lapbook- moja ulubiona książka”, a dla uczniów klas V-VIII konkurs pt.: „Lapbook na podstawie lektury szkolnej”. W spotkaniu uczestniczyła klasa I e, której uczniowie wypożyczyli najwięcej książek z biblioteki oraz laureaci pozostałych konkursów czytelniczych.

Podczas pikniku uczniowie wysłuchali kilku wierszy Marii Konopnickiej i wykonali karty pracy. Głównym punktem programu było rozdanie nagród laureatom konkursów. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych w przyszłym roku szkolnym.

Nauczyciele bibliotekarze