Uroczyste zakończenie roku w przedszkolu.

Uroczyste zakończenie roku w przedszkolu.

Nadszedł czerwiec, a wraz z nim moment zakończenia roku przedszkolnego. Grupy Biedronek i Motylków, które od września rozpoczną naukę w pierwszej klasie, 15 czerwca wzięły udział w uroczystym zakończeniu roku na szkolnej auli. Dzieci w obecności dyrekcji i rodziców zaprezentowały piosenki i wierszyki, a następnie odebrały dyplomy i upominki. Pożegnanie w grupach Żabek, Jeżyków i Lisków miało bardziej kameralny charakter. Dzieci w towarzystwie wychowawców w symboliczny sposób zakończyły kolejny etap swojej edukacji, otrzymując dyplomy, prezenty oraz słodycze. Liski i Jeżyki, podobnie jak grupy zerówek zorganizowały zakończenie roku 15 czerwca, Żabki podsumowały mijający rok tydzień później, 22 czerwca. Piękna pogoda zwiastuje zbliżające się wakacje – wszystkim przedszkolakom życzymy wspaniałego odpoczynku, a naszym absolwentom dużo uśmiechu i sukcesów w trakcie nauki w szkole!

Daria Pawlaczyk

 

Liski:

 

Jeżyki:

 

Żabki:

Biedronki:

 

Motylki: