Wręczenie nagród w Miejskim, Rodzinnym Konkursie Ekologicznym pt. „Wiosenny Eko-Kapelusz”

Wręczenie nagród w Miejskim, Rodzinnym Konkursie Ekologicznym pt. „Wiosenny Eko-Kapelusz”

Dnia 22.06.22 r. w Przedszkolu nr 4, odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom i wyróżnionym przedszkolakom w Miejskim Konkursie pt. „Wiosenny Eko – Kapelusz”. Podniosłości tej chwili nadała obecność Pana wiceburmistrza Łukasza Kamińskiego oraz Pani Vice Dyrektor Agnieszki Potrykus. Nagrodzone i wyróżnione dzieci otrzymały atrakcyjne sportowe nagrody, aby w aktywny i ekologiczny sposób mogły spędzać czas na świeżym powietrzu, korzystając z uroków otaczającej nas przyrody. Sponsorem wszystkich nagród jest firma PEWIK GDYNIA Sp. z o. o., która ufundowała nagrody dla wszystkich dzieci.

Konkurs polegał na stworzeniu pracy przestrzennej – kapelusza, z dowolnie wybranych materiałów, które podlegają recyklingowi. Głównym celem konkursu było edukowanie, promowanie i kształtowanie postawy proekologicznej u najmłodszych dzieci. Chciałyśmy rozbudzić wrażliwość przedszkolaków na ekologię i piękno budzącej się do życia przyrody. Konkurs był adresowany do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci 4 – 5 letnich oraz dzieci 6 – 7 letnich. Był to również konkurs rodzinny, który zachęcał do kreatywnego spędzenia czasu wspólnie z rodziną. Jest nam niezmiernie miło, że dzieci z naszego przedszkola tak licznie wzięły w nim udział i wykonały piękne, kreatywne i proekologiczne prace. Wszystkie prace zostały docenione przez Jury. Z pośród otrzymanych kapeluszy, komisja konkursowa wybrała laureatów w dwóch kategoriach wiekowych, w których przyznała również wyróżnienia oraz drobne upominki i nagrody oraz dyplomy dla dzieci za udział w konkursie.

Tegoroczni Laureaci:

 

Dzieci 4-5 letnie:

  1. Miejsce : Mikołaj Hildebrandt (Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Redzie – lat 5)
  2. Miejsce : Karolina Wesołka (Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2 w Redzie – lat 5)
  3. Miejsce : Blanka Raszewska (Przedszkole nr 2 w Redzie – lat 4)

Wyróżnienia:

Iga Dziki  (Przedszkole nr 2 w Redzie – lat 4)

Natalia Kapuścińska ( Szkoła Podstawowa nr 3 Reda – lat 5)

Dominik Zinkowski  ( Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Redzie – lat 4)

Za udział:

Maria Dobrosielska (Przedszkole nr 2 Reda – lat 4)

Zuzia Niewiadomska (Przedszkole nr 2 Reda – lat 4)

Lena Styś (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Redzie – lat 5)

Szymon Bielawski (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Redzie – lat 5)

Dzieci 6-7 letnie:

  1. Miejsce: Mateusz Skowroński (Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Redzie – lat 6)
  2. Miejsce: Adrian Mielewczyk (Szkoła Podstawowa nr 5 Reda – lat 6)
  3. Miejsce: Adam Szwarc (Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2 w Redzie – lat 6)

Wyróżnienia:

Zofia Ceynowa ( Szkoła Podstawowa nr 6 Reda – lat 6)

Jakub Pastwa ( Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Redzie, lat 6)

Sandra Mazurkiewicz ( Szkoła Podstawowa nr 5 Reda -lat 6)

Wiktoria Kuskowska Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Redzie – lat 6) udział

Za udział:

Julia Nowak (Szkoła podstawowa nr 6 Reda – lat 6)

Marcelina Piotrowska (Szkoła Podstawowa nr 5 Reda – lat 6)

Apolonia Brzeźniak  (Szkoła podstawowa nr 6 Reda – lat 6)

Anastazja Szadura ( Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Redzie, lat 6)

Leon Fabrycki (Szkoła podstawowa nr 6 Reda – lat 7)

Stanisław Konieczny (Szkoła podstawowa nr 6 Reda – lat 6)

Lena Kaczmarek ( Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Redzie, lat 7)

Dorian Januszewski ( Szkoła podstawowa nr 6 Reda – lat 7)

Jakub Kruczkowski ( Przedszkole nr 2 – lat 6)

Robert Mietelica  ( Przedszkole nr 2 – lat 6)

Dziękujemy za kreatywnie i pięknie wykonane prace oraz tak liczny udział  przedszkolaków z różnych Redzkich placówek w konkursie. Wszystkim Uczestnikom serdecznie Gratulujemy! Specjalne podziękowania kierujemy do sponsora, Firmy PEWIK GDYNIA Sp. z o. o., który ufundował nagrody dla wszystkich uczestników. Dziękujemy również za drobne upominki i odblaski, które otrzymaliśmy dla dzieci z Urzędu Miasta.

Ewa Bobrowska i Karolina Bąkowska