Dzień Rodziny w Przedszkolu

Dzień Rodziny w Przedszkolu

W tym roku, po pandemicznej przerwie, nareszcie mieliśmy możliwość zorganizowania w naszym przedszkolu Dnia Rodziny. Każda grupa sumiennie przygotowała się do tego wydarzenia – dzieci ćwiczyły teksty i piosenki, które następnie zaprezentowały w obecności swoich rodzin. Przedszkolaki nie zapomniały, także o wykonaniu upominków dla najbliższych oraz zaproszeń na uroczystość. Grupy zaprosiły swoje rodziny w dniach: Liski – 24 maja, Żabki i Biedronki – 25 maja, Motylki – 27 maja, Jeżyki – 8 czerwca. Obecność gości w przedszkolu była wydarzeniem wyjątkowym, które z pewnością pozostanie na długo w pamięci dzieci oraz rodziców. Mamy nadzieję, że już nic nie przeszkodzi nam w rokrocznym świętowaniu Dnia Rodziny 😊

Daria Pawlaczyk

 

Liski:

 

Jeżyki:

 

Żabki:

Biedronki:

 

Motylki: