Dzień Dziecka naszych Przedszkolaków

Dzień Dziecka naszych Przedszkolaków

1 czerwca w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Dziecka. We wszystkich grupach przedszkolnych zorganizowane zostały atrakcje i zabawy umilające wspólnie spędzony czas. Biedronki miały okazję po raz kolejny założyć stroje i kostiumy, by bawić się na balu przebierańców. Rodzice dzieci z tej grupy, zorganizowali pyszną niespodziankę i zaserwowali lody dla ochłody z owocami. Grupy Motylków, Żabek i Lisków wybrały się na lody do pobliskiej cukierni. Pani Ula przygotowała dla dzieci z gr. Motylki, zabawy z kodowaniem oraz robotem  Genibotem. Z okazji Dnia Dziecka odbyła się także dwa dni wcześniej, wycieczka dzieci z grupy: Żabek i Jeżyków do Multikina w Rumi na przedpremierowo zagraną specjalnie dla nas bajkę pt.: „Jeżyk i przyjaciele” Żabki otrzymały w tym dniu również, medale, dyplomy, balony i słodką niespodziankę przygotowaną przez p. Hildebrandt. Dzieci z Żabek miały także przyjemność gościć tego dnia w szkolnej bibliotece i  posłuchać ulubionych bajek czytanych przez p. Ewę Miotke. Święto każdego przedszkolaka upłynęło w radosnej atmosferze – szkoda, że na kolejny Dzień Dziecka trzeba czekać cały rok!

Daria Pawlaczyk, Ewa Bobrowska

 

Liski:

 

Jeżyki:

 

Żabki:

 

Biedronki:

Motylki: