Dzieci z Grup Żabki i Jeżyki, na wycieczce w Multikinie w Rumi.

Dzieci z Grup Żabki i Jeżyki, na wycieczce w Multikinie w Rumi.

Dnia 30 maja, dzieci z grup: Żabki i Jeżyki wybrały się na wycieczkę do Multikina w Rumi. Wyjazd został zaplanowany jako jedna z niespodzianek dla przedszkolaków z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.  W kinie mieliśmy przyjemność oglądać przedpremierowo bajkę pt.: „Jeżyk i Przyjaciele”

Przedszkolaki mogły poznać Miję i Mędrka, głównych bohaterów bajki oraz śledzić losy pary najlepszych zwierzęcych przyjaciół, którzy zamieszkują leśną polanę. Dzielna jeżyczka i przebojowy wiewiór musieli wyruszyć w świat aby uratować leśne stworzenia, którym na skutek suszy zabrakło wody. Napotykali wiele trudności, którym dzielnie musieli stawić czoła. Jednocześnie udowodnili, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem. To był bardzo miły dzień, pełen wrażeń a dla niektórych przedszkolaków pierwsza wizyta w kinie. 😊

Ewa Bobrowska