Pomorska Liga Zadaniowa „Zdolni z Pomorza”w zakresie kompetencji społecznych

Tomasz Talarek finalistą Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza”w zakresie kompetencji społecznych

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły – Tomasz Talarek z klasy VIII b został finalistą Pomorskiej Ligi Zadaniowej w zakresie kompetencji społecznych.

Tomek w kolejnych etapach konkursu musiał wykazać się wiedzą i umiejętnościami z zakresu języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie. Konkurs przebiegał w trzech etapach . Etap kwalifikacyjny polegał rozwiązaniu testu. Na poziomie powiatowym uczeń otrzymał zestaw pięciu zadań, które musiał samodzielnie wykonać. Etap wojewódzki wymagał rozwiązania testu i przygotowania prezentacji na zadany przez organizatora temat.Ciężka praca, samodyscyplina przyniosła Tomkowi sukces. Nad pracą ucznia czuwała p. Alina Kreft.