Wycieczka zerówek do Kaszubskiego Parku Miniatur

Wycieczka zerówek do Kaszubskiego Parku Miniatur

11 maja grupy Biedronek i Motylków wybrały się na wycieczkę do Kaszubskiego Parku Miniatur w Stryszej Budzie. Dzieci miały okazję zobaczyć mniejsze repliki znanych budowli z całego świata, takich jak wieża Eiffla czy Statua Wolności, a także odwiedzić Gabinet Śmiechu i Zamek Strachu. Niezwykłą radość sprawiły przedszkolakom również chwile spędzone w mini zoo. Kolejnym etapem wycieczki była podróż kolejką do Parku Gigantów. Tam dzieci mogły obejrzeć ogromne makiety owadów, dinozaurów i przedmiotów codziennego użytku. Na młodych fanów motoryzacji czekały modele pojazdów znanych z bajek i filmów, ale największą popularnością cieszył się ogromny plac zabaw. Labirynt i zjazd zjeżdżalnią z ogromnego samolotu – dzieci nie mogły narzekać na brak wrażeń! Do przedszkola zerówkowicze wrócili uśmiechnięci, ale i zmęczeni. Oby więcej takich wyjazdów!

Daria Pawlaczyk

 

Biedronki:

 

 

Motylki: