Drodzy Kółkowicze Coś z niczego od małego!

Dobiegają końca nasze środowe spotkania w ramach koła plastyczno-technicznego w roku szkolnym 2021/2022. Pierwszaki pełne pasji i twórczej aktywności miały okazję tworzyć swoje dzieła z różnych form i materiałów, od początku z założenia pochodzenia naturalnego lub recyklingowego. Pracowaliśmy z kartonem, sznurkiem, szkłem, jak również z materiałami prosto z natury, takimi jak kamienie, drewno, szuszki kwiatów, ziół. Dzielnie stawialiśmy czoła okresowi pandemii spotykając się na kole online!

Wykonaliśmy plakat dla naszych ukraińskich koleżanek i kolegów, by zapewnić o naszej gościnie i otwartości. Pomagaliśmy tworzyć upominki dla wychowanków Zespołu Szkół Specjalnych w Ozorkowie, z którym współpracuje nasza placówka. Zaplecze naszej pracowni stało się głównym miejscem do prac przygotowawczych Tygodnia Integracji, wraz z wolontariuszami klas 8 wykonaliśmy piękne plakaty i ozdoby promujące całą akcję!

Jednak najwięcej radości czerpaliśmy z cyklicznych spotkań, dzięki którym mogliśmy lepiej się poznać, przedstawić społeczność szkolną naszym najmłodszym uczniom, a to wszystko w połączeniu powstawania pięknych dzieł ekologicznej sztuki.

I tu doszłyśmy do podziękowań!
Pięknie Dziękujemy Naszym Kółkowiczom, byliście wspaniali i to my od Was się uczyłyśmy!
Dziękujemy Rodzicom za zaufanie, ciepłe słowa oraz doposażenie naszej pracowni!

Do zobaczenia na naszych ostatnich zajęciach w plenerze! 🙂

Wasze,
p.Kamila i p.Dorota