Wizyta Wielkanocnego Zajączka u przedszkolaków.

Wizyta Wielkanocnego Zajączka u przedszkolaków.

W Wielkim Tygodniu, w przedszkolu, trwały intensywne przygotowania dzieci do Świąt Wielkanocnych. Przedszkolaki podczas zabaw oraz zajęć praktycznych utrwalały polskie zwyczaje i tradycje, które związane są z Wielkanocą. Oczywiście jedną z nich i zapewne najbardziej wyczekiwaną przez dzieci tradycją jest: „Zajączek”, który przychodzi i zastawa dzieciom słodycze i drobne upominki. W naszym przedszkolu, kilka dni przed Wielkanocą, a dokładnie w środę 13 kwietnia zawitał do przedszkolaków „Zajączek Wielkanocny” W tajemniczy sposób pozostawił prezenty dla dzieci. Przedszkolaki z wielką radością zaglądały co przyniósł im w tym roku. A otrzymane upominki sprawiły im wiele radości. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom, za przygotowanie „Zajączkowych” niespodzianek dla dzieci. Był to piękny czas radości i zabawy.

Wesołego Alleluja!

Ewa Bobrowska

Liski:

 

Jeżyki:

Żabki:

 

Biedronki:

Motylki: