PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM

Dnia 8 kwietnia z inicjatywy Pań ze szkolnej biblioteki odbyła się lekcja biblioteczna, w której uczestniczyli członkowie „Klubu Przyjaciół Franklina” (klasy „O”) oraz my- klasa 3F.

W ramach Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Z Ekologią na Ty” samodzielnie stworzyliśmy przedstawienie pt.: „Podarty papierek”.

Na początku spotkania uczniowie klas „O” z uwagą wysłuchali bajkę pt.” Franklin sadzi drzewo”. Aktywnie uczestniczyli w pogadance na temat przyrody. Każdy z nich otrzymał kartę pracy.

Następnie rozpoczął się spektakl, który nawiązywał do ekologii, właściwego traktowania zwierząt   i  środowiska naturalnego. Przedstawienie to było owocem naszej pracy i zaangażowania w ochronę przyrody – od pomysłu poprzez scenariusz, reżyserię, aż po grę aktorską. Uczniowie klas „O” nagrodzili nas gromkimi brawami.

Organizacja takiego przedsięwzięcia pokazała nam, że w szkole również można spełniać swoje marzenia. Serdecznie dziękujemy naszej Pani wychowawczyni  i Paniom z biblioteki.

Julia Selin wraz z uczniami z klasy 3 F