Lekcja biblioteczna klasy II D

Lekcja biblioteczna klasy II D

Dnia 31 marca  po raz kolejny zawitaliśmy do biblioteki szkolnej na lekcję biblioteczną. Tym razem poznaliśmy fragment książki Urszuli Młodnickiej i Agnieszki Waligóry pt.: „Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości dla dzieci i dla rodziców trochę też”. Książka składa się z 16 rozdziałów, w których mały Pinku poznaje i uczy się akceptować siebie. Odkrywa, że może mieć wady, nie wszyscy muszą go lubić i ma prawo do błędu. Że jest wyjątkowy i ważne, by jak najszybciej to zrozumiał.

Podczas spotkania mogliśmy porozmawiać o swoich mocnych stronach. Była to bardzo interesująca lekcja.

 

                                                                                                                     Uczniowie klasy II d