DZIEŃ KOBIET

W polskim kalendarzu sporo jest dni, które bywają okazją do miłych spotkań czy gestów, a spośród nich wszystkich taką szczególną datą jest na pewno Dzień Kobiet. W naszej szkole staramy się celebrować to święto, aby wszystkie Kobietki,małe i duże, czuły się wyjątkowo.

W tym roku szkolnym chłopcy z Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla swoich koleżanek bony, które jednorazowo pozwolą im uniknąć przykrej wpadki, gdy nie zdążą odpowiednio przygotować się do lekcji. Pojawiły się też miłe życzenia i ciepłe słowa, które umieszczano  na specjalnie do tego przygotowanej tablicy. Miłym akcentem okazał się ponadto konkurs na superkobietkę. Uczestniczki musiały wykazać się między innymi umiejętnością rozpoznawania przypraw, wykonania estetycznego manicure i szałowej fryzury oraz przezwyciężania nieśmiałości podczas zachęcania kolegów do komplementowania.

Certyfikaty Superkobietek otrzymały:

Julia Mydłowska i Aleksandra Gomułka z klasy 8e.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tak miłego dnia, a kochanym Paniom raz jeszcze składamy moc najserdeczniejszych życzeń. Obyście spełniły wszystkie swoje marzenia i zarażały nas optymizmem każdego dnia.