1% podatku dla uczennicy Lenki Rybakowskiej

1% podatku dla uczennicy Lenki Rybakowskiej

Nasza córka od urodzenia cierpi na rzadką postępującą chorobę genetyczna Zespól Ehlersa- Danlosa oraz choroby współistniejące. Rzadka choroba genetyczna powoduje zmiany w funkcjonowaniu stawów, wiązadeł, mięśni a także wewnętrznych narządów. U córki również  zdiagnozowano szereg innych schorzeń. Koszty leczenia, rehabilitacji, sprzętu ortopedycznego oraz rehabilitacyjnego są bardzo duże. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie zbiorki dla córki uczennicy szkoły podstawowej. Za uzyskane środki do tej pory zakupiliśmy wkładki ortopedyczne, obuwie ortopedyczne oraz uczestniczyliśmy w turnusie rehabilitacyjnym. Prosimy o dalsze wsparcie. 
Przekazując 1% podatku pomożesz naszej córce w dalszym leczeniu i rehabilitacji. 
Cel szczegolowy: 
34000 Rybakowska Lena
KRS: 0000037904
Dziękujemy 
Rodzice