Bezpieczne ferie

Bezpieczne ferie

Ferie zimowe to czas odpoczynku zabawy rozwijania swoich zainteresowań. Trzeba jednak pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa.

11 lutego przeprowadzone zostały zajęcia związane ze zbliżającymi się feriami zimowymi. Uczniowie klasy 3 E obejrzeli prezentację dotyczącą zachowania bezpieczeństwa w trakcie ferii. Dowiedzieli się jak bezpiecznie spędzać czas na dworze podczas zimowych zabaw. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, zadając mnóstwo pytań, a także opowiadając własne doświadczenia.

Tego dnia również obchodziliśmy klasowe walentynki. Uczniowie chętnie wzięli udział w zabawach, które dostarczyły im wiele radości.

Tymczasem, z okazji zbliżających się ferii zimowych życzymy wszystkim uczniom bezpiecznego wypoczynku, pełnego atrakcji. Niech ten wolny czas dostarczy Wam wielu niezapomnianych wrażeń.

Karolina Bąkowska