Dzień Babci i Dzień Dziadka w naszym przedszkolu.

Dzień Babci i Dzień Dziadka w naszym przedszkolu.

Styczeń to miesiąc, w którym przedszkolaki szczególnie ciepło myślą o swoich Babciach i Dziadkach. Ten czas, grupy przedszkolne poświęcają na własnoręczne przygotowanie prezentów i naukę piosenek oraz wierszyków dedykowanych dziadkom. Motylki wykonały świeczniki z masy solnej, Żabki wręczyły seniorom kalendarze, laurki i serduszka z masy samoutwardzalnej, Biedronki przygotowały szklane świeczniki ozdobione sztucznym śniegiem, prezenty od Lisków to odciski dłoni w masie solnej i ramki z życzeniami, Jeżyki przygotowały papierowe ramki ze swoimi zdjęciami i życzenia. W tym roku ze względu na trwającą pandemię nie mogliśmy zaprosić dziadków do przedszkola, ale dzieci miały dla swoich bliskich jeszcze jedną niespodziankę – programy słowno-muzyczne utrwalone w formie filmików. Przygotowanie upominków sprawiło przedszkolakom wiele radości i było okazją do okazania swoich uczuć Babciom i Dziadkom.

Daria Pawlaczyk

 

Liski:

 

 

Jeżyki:

 

 

Żabki:

 

 

Biedronki:

 

 

Motylki: