Wspólnie na odległość

W dniu 17.12 w naszej szkole odbyły klasowe spotkania wigilijne. Z tej okazji skorzystaliśmy z możliwości połączenia internetowego i złożyliśmy życzenia naszym przyjaciołom z Ozorkowa. Była to chwila, na którą w tym dniu szczególnie czekaliśmy, ponieważ mogliśmy wspólnie świętować nadchodzące Boże Narodzenie, życzyć sobie białych i radosnych świąt, odśpiewać wspólnie kolędę oraz porozmawiać wspominając przy okazji naszą wizytę w Ozorkowie. Klasa 3e była bardzo poruszona tym spotkaniem z tej okazji uczniowie zaśpiewali i odtańczyli ulubioną piosenkę zimową. To był dzień pełen wspomnień, wzruszeń i radości.

Życzymy wszystkim spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.
Karolina Bąkowska
Monika Patek