Pieczenie świątecznych pierniczków w przedszkolu.

Pieczenie świątecznych pierniczków w przedszkolu.

Święta nadchodzą, a przedszkolaki z naszego przedszkola od ponad tygodnia szykowały się do świąt. Dzieci z grup: Żabki, Motylki i Biedronki w ubiegłym tygodniu piekły w przedszkolu pierniczki. Dla przedszkolaków wykrawanie różnych kształtów pierniczków było świetną zabawą. Potem odbyło się dekorowanie naszych wypieków. Najmłodsze przedszkolaki z grupy Liski oraz Jeżyki również ozdabiały pierniki. Później przyszedł czas na degustację oraz pakowanie pierników na świąteczne upominki dla naszych rodzin. Pieczenie pierników sprawiło naszym przedszkolakom wiele radości, a jednocześnie dzieci poznały jedną z tradycji Bożego Narodzenia. Zapach unoszący się w powietrzu wprawiał wszystkich w świąteczny nastrój.

Ewa Bobrowska

 

Liski 04:

 

 

Jeżyki 04:

Żabki 05:

Biedronki 06A:

Motylki 06B: