Spotkanie ratowniczki medycznej i strażaka z przedszkolakami

Spotkanie ratowniczki medycznej i strażaka z przedszkolakami

W ostatnim tygodniu listopada oraz 13go grudnia, nasze przedszkole odwiedziła wyjątkowa para gości – ratowniczka medyczna i strażak. Dzieci miały okazję dowiedzieć się, czym charakteryzuje się praca w tych zawodach i poznały sprzęt wykorzystywany na co dzień w trakcie różnych akcji. Spotkanie z gośćmi było okazją do utrwalenia przez przedszkolaków numerów alarmowych oraz ogólnych zasad bezpieczeństwa. Ratowniczka medyczna oraz strażak chętnie opowiadali o swoich zawodach i odpowiadali na pytania najmłodszych. Spotkanie z gośćmi cieszyło się dużym zainteresowaniem dzieci. Dziękujemy za ciekawe zajęcia!

Daria Pawlaczyk

 

Liski i Jeżyki:

 

Żabki 05:

 

 

Biedronki 06A:

 

 

 

Motylki 06B