Akcja charytatywna związana z Dniem Pluszowego Misia.

Akcja charytatywna związana z Dniem Pluszowego Misia.

Od kilku lat w naszej szkole, tradycją już jest, że przy okazji obchodów Dnia Misia, najmłodsze dzieci w szkole pomagają chorym dzieciom. Podczas tegorocznej akcji, podobnie jak w ubiegłym roku chcieliśmy pomóc naszemu starszemu koledze Łukaszowi. Jest to uczeń z naszej szkoły, który w ubiegłym roku w marcu, bardzo ciężko zachorował.

26 listopada przedszkolaki robiąc sobie zdjęcia w fotobudce z okazji „Dnia Pluszowego Misia”, zbierały pieniądze by wspomóc dalsze kosztowne leczenie Łukasza. Całkowity dochód ze zdjęć, został przekazany rodzicom Chłopca.

Akcja trwa w naszej szkole już od kilku lat. Zawsze cieszy się dużym zaangażowaniem ze strony dzieci, ich rodziców oraz wychowawców. W tym roku, w akcji wzięła udział również klasa 5B, do której chodzi Łukasz. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że najmłodsi z grup: LISKI 04, JEŻYKI 04, ŻABKI 05, BIEDRONKI 06A , MOTYLKI 06B oraz  KLASA 5B zebrały łącznie 1400 zł.

Pragniemy w imieniu organizatorek i uczestników akcji, złożyć bardzo serdeczne podziękowania wszystkim przedszkolakom i klasie 5B oraz ich rodzicom i wychowawczyniom, za zaangażowanie i chęć niesienia pomocy dla Łukasza, który od ponad półtora roku, każdego dnia dzielnie stawia czoła chorobie. Łukasz Jesteś wspaniałym Chłopcem i naszym wzorem w dążeniu do celu. Tęsknimy za Tobą i czekamy na Twój powrót do koleżanek i kolegów z klasy oraz ze szkoły.

Szczególne podziękowania składamy sponsorowi akcji, naszemu wieloletniemu Przyjacielowi szkoły, Panu Robertowi Jop ze studia fotograficznego: „PAN ROBERT FOTOGRAFIA” z Redy, który od samego początku trwania wszystkich akcji charytatywnych związanych z fotobudką i Dniem Pluszowego Misia, wspiera nas nieprzerwanie.

Z wyrazami wdzięczności,

organizatorki akcji

Ewa Bobrowska i Patrycja Paczoch