Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Aktywności podejmowane przez dzieci koncentrowały się wokół wszelkiego rodzaju niedźwiadków i misiów – zarówno tych występujących w przyrodzie, jak i znanych z popularnych bajek i filmów. Na naszych przedszkolaków czekała masa atrakcji – tworzenie misiowych opasek, łamigłówki i bajki z futrzastymi przyjaciółmi w roli głównej oraz zabawy ruchowe. Nie mogło zabraknąć chwili na stworzenie pracy plastycznej nawiązującej tematycznie do tego wyjątkowego dnia. Obchody Dnia Pluszowego Misia na stałe wpisały się już w przedszkolny kalendarz i zawsze stanowią dla dzieci miłą odskocznię od listopadowej codzienności.

Daria Pawlaczyk

 

Liski 04:

 

Jeżyki 04:

 

Żabki 05:

 

 

Biedronki 06A:

 

Motylki 06B: