Kolejny konkurs i kolejna wygrana!

Kolejny konkurs i kolejna wygrana!

Kochani! Co tu się dzieje! Kolejna wygrana!!! Tym razem dwie uczennice naszej szkoły Alicja Richert z kl.3e i Wiktoria Drożdż z kl.7a zdobyły I i III miejsce w Konkursie Interpretacji Teatralnych pt. ” W świeci magii i fantazji” zorganizowanego przez Urząd Miasta Ozorkowa w ramach wspierania działań na rzecz osób niepełnosprawnych w zakresie integracji ze środowiskiem społecznym. Patronat objęli Starosta Zgierski i Burmistrz Miasta Ozorkowa. Tematem konkursu było opracowanie krótkiej inscenizacji teatralnej. Jury oceniało zgodność treści z tematyką konkursu, sposób przekazania treści, pomysłowość oraz walory artystyczne. Pośród 18 przesłanych na konkurs filmów znalazły się dwa wyjątkowe, które przyniosły zwycięstwo Ali i Wiktorii. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa, pomysłowości, zaangażowania, kreatywności i odwagi 🙂 Poniżej przesyłamy link z wygranymi filmikami:

https://drive.google.com/file/d/1cTaOjjGsXbC504lDto2MJuURf8wl0JWP/view

https://drive.google.com/file/d/18m07Aowus0OyAuO0tH1Djjh03KwHKAL3/view?usp=sharing

 

Pozdrawiamy!

Karolina Bąkowska i Monika Patek