I miejsce dla naszej szkoły, w konkursie wojewódzkim!

I miejsce dla naszej szkoły, w konkursie wojewódzkim!

Jest nam niezwykle miło poinformować, że nasza szkoła, reprezentowana przez klasę III E zdobyła: I miejsce w wojewódzkim konkursie Małych Form Artystycznych pn. „Mogę zatrzymać COVID 19- wszyscy łapiemy oddech”

30 listopada odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły i Osób Niepełnosprawnych „Przyjaciele Jedynki” we współpracy z Zespołem Szkół Specjalnych w Ozorkowie, a my jako szkoła zaprzyjaźniona podjęliśmy się udziału ww. konkursie.
Celem konkursu było uświadomienie uczniom jakie zagrożenie niesie ze sobą wirus COVID – 19 oraz jaka jest rola działań profilaktycznych i prozdrowotnych w walce z wirusem. Konkurs polegał na opracowaniu krótkiej formy artystycznej w postaci inscenizacji teatralnej o powyższej tematyce. Nasza szkoła zdobyła I miejsce w kategorii – Przedszkola i klasy I-III szkoły podstawowej. Uczniowie w krótkim czasie przygotowali się do udziału w konkursie. Dzieci bardzo dobrze się bawiły, a praca przy realizacji zadania sprawiła wiele radości i satysfakcji.

Poniżej znajduje się link z filmem:

https://drive.google.com/file/d/1jF5377z1DA6lZMmixNYo04Kafbu83it8/view?fbclid=IwAR1294KwzUGV5vLMR54IjZklpVuvHw5lnd_j1HH1RxPVRn0KN3F6hYarM8w

O powyższym wydarzeniu możemy również przeczytać w notatce pod poniższym linkiem:

http://zss-ozorkow.szkolnastrona.pl/a,596,rozstrzygniecie-wojewodzkiego-konkursu-malych-form-artystycznych-pn-moge-zatrzymac-covid-19-wszyscy-lapiemy-oddech

Gratulujemy zwycięzcom
Karolina Bąkowska
Monika Patek