Owocowo-warzywne stworki przedszkolaków.

Owocowo-warzywne stworki przedszkolaków.

Jesień to piękna pora roku, która zachwyca nas paletą barw oraz bogactwem darów natury. To również czas zbioru plonów z sadów i ogrodów, który zainspirował nas do stworzenia ciekawych prac podczas naszych zajęć w przedszkolu.

20 października przedszkolaki z grupy: Żabki przyniosły do przedszkola sezonowe owoce oraz warzywa. Rozmawialiśmy o tym, że owoce i warzywa są smaczne i zdrowe.  Mają ciekawe kształty i kolory. Dzieci przekonały się, że dary jesiennych sadów i ogrodów są nie tylko bogactwem witamin ale również inspiracją do dobrej zabawy.

Przedszkolaki wykazały się niezwykłą kreatywnością i stworzyły piękne, owocowo-warzywne stworki, według własnych pomysłów. A trzeba przyznać, że nie było to wcale łatwe zadanie ale nasze pięciolatki z wielką radością i zaangażowaniem podjęły to wyzwanie. Dzieci stworzyły bardzo ciekawe stworki, które zachwycały wszystkich swą oryginalnością. Praca przy nich i wspólne tworzenie, sprawiły dzieciom dużo satysfakcji i radości.

Ewa Bobrowska