Czytanie bajek najmłodszym przedszkolakom, w ramach projektu PoczytajMy.

Czytanie bajek najmłodszym przedszkolakom, w ramach projektu PoczytajMy.

19 października, najmłodsze grupy przedszkolne: Liski, Jeżyki i Żabki miały przyjemność posłuchać bajkę czytaną przez młodzież przybyłą wraz z nauczycielką języka polskiego Panią Mają Stanisz z Powiatowego Zespołu Szkół w Redzie. Przedszkolaki poznały nową przygodę Kubusia Puchatka, z którą zapoznała dzieci uczennica Karolina Naczk oraz mogły obejrzeć teatrzyk obrazkowy Kamishibai, który został własnoręcznie wykonany przez ucznia Szymona Palucha. Nasze przedszkolaki bardzo miło spędziły czas i z dużą uwagą słuchały przygód Puchatka oraz  poznały historię o prawdzie i kłamstwie.

Bardzo cieszymy się na możliwość dalszej współpracy i comiesięczne spotkania z nowymi bohaterami bajek czytanymi przez wychowanków technikum i liceum z PZS w Redzie. Dziękujemy serdecznie i czekamy na nasze kolejne spotkanie.

Ewa Bobrowska

 

LISKI i JEŻYKI 04:

 

 

ŻABKI 05: