Wycieczka przedszkolaków do Gowińskiej Zagrody Edukacyjnej.

Wycieczka przedszkolaków do Gowińskiej Zagrody Edukacyjnej.

W czwartek 14.10.21 r. najmłodsze grupy przedszkolne: Liski, Jeżyki oraz Żabki wybrały się na wycieczkę do Gowińskiej Zagrody Edukacyjnej. Po przyjeździe, dzieci zwiedzały zagrodę oraz miały okazję zobaczyć jak mieszkają kozy, króliki, kury, papugi, przepiórki i bażanty. Dzieci dowiedziały się co lubią jeść poznane zwierzęta i z wielką radością samodzielnie je karmiły i głaskały. Przemili gospodarze przywitali nas ciastem drożdżowym i pysznym malinowym sokiem. Później wszystkie dzieci brały udział w warsztatach edukacyjnych i wykonywały piękne pamiątkowe ramki, ozdobione darami natury.  Następnie przyszła chwila na beztroską zabawę na świeżym powietrzu i placu zabaw. W tym czasie dla dzieci został przygotowany posiłek, pieczone grillowane kiełbaski, bułeczki z serem i swojskie pieczywo. To był bardzo ciekawy i pełen radości dzień, który długo będziemy jeszcze wspominać.

Ewa Bobrowska

 

LISKI 04:

JEŻYKI 04:

 

ŻABKI 05: