Współpraca klasy III E z Zespołem Szkół Specjalnych w Ozorkowie

W roku szkolnym 2021/2022 klasa III e wraz z nauczycielami podjęła współpracę z Zespołem Szkół Specjalnych w Ozorkowie. Współpraca opiera się na szeroko pojętej integracji klasowej, wymianie informacji o życiu klasowym oraz społeczności szkolnej. Uczniowie wytrwale zaangażowali się w przygotowanie pierwszej paczki-niespodzianki, którą w miesiącu październiku wysłano do szkoły w Ozorkowie. Uczniowie wytrwale pracowali w klasie i w domu, realizując nasze wspólne pomysły. W efekcie ich starań w paczce znalazły się listy i wiersze zapoznawcze, lapbooki jako forma prezentacji klasy oraz lapbooki promujące dobre metody i pomysły w zakresie ekologii. W ramach zajęć plastycznych powstały piękne prace przedstawiające herb Redy oraz herb naszej Szkoły. Jedna z naszych uczennic namalowała obraz zachodu słońca. Dzieci wykonały również ponad 40 zakładek do książek. Bardzo cieszymy się ze współpracy z ZSS w Ozorkowie i z niecierpliwością czekamy na kolejne zadania.
Karolina Bąkowska Ewa Miotke Kamila Nowicka Monika Patek