Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

W środę, 13 października, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej.  Od rana wdzięczni uczniowie składali wszystkim Pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia, a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozdawali wykonane przez siebie drobne upominki – zakładki do książek z opakowaniem smakowitej herbaty, która miała zapewnić chwilę odprężenia i przyjemności po pracowitym dniu.

Podczas długich przerw, w szkolnym korytarzu, można było usłyszeć dedykowane nauczycielom i innym pracownikom szkoły piosenki mające uprzyjemnić ten dzień. Punktem kulminacyjnym koncertu życzeń był wyjątkowy utwór, o którego przygotowanie zadbała p. Barbara Tańska wraz z uzdolnionymi uczennicami.

Link do utworu:

https://www.youtube.com/watch?v=TFwk8er4sUA

 

Samorząd Uczniowski