Dzień Dziewczynek u przedszkolaków.

Dzień Dziewczynek u przedszkolaków.

Dzień Dziewczynek świętowaliśmy w przedszkolu dnia 11 października. Każda dziewczynka otrzymała piękny prezent oraz życzenia od swoich przedszkolnych kolegów. Panie przygotowały  dla dziewczynek pamiątkowe dyplomy i medale.

Żabki tego dnia samodzielnie nawlekały koraliki i wykonywały sobie piękne naszyjniki i bransoletki. Dziewczynki z grupy Motylków i Biedronek były w tym dniu na wycieczce. Po zdjęciach widać, że bawiły się świetnie. Liski otrzymały, także różowe korony i wykonały piękne prace plastyczne. Jeżyki wesoło, bawiły się i tańcowały przy muzyce.

Ten dzień dostarczył dzieciom dużo wrażeń, śmiechu i radości, a każda dziewczynka na pewno poczuła się wyjątkowo.

Ewa Bobrowska

LISKI 04:

 

JEŻYKI 04:

ŻABKI 05:

 

BIEDRONKI 06A:

MOTYLKI 06 B: