Bardzo dobry występ naszych uczniów w Mistrzostwach Województwa!

Bardzo dobry występ naszych uczniów w Mistrzostwach Województwa!

12.10.21 w Człuchowie odbyły się Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny, które tydzień temu zdobyły kwalifikacje wygrywając zawody na szczeblu powiatowym. Przygotowana trasa była bardzo wymagająca. Młodsze dziewczyny rywalizowały na dystansie 600m, natomiast starsze dziewczyny i starsi chłopcy na dystansie 1000m. Na 4 miejscu po zaciętej walce sztafetowe zmagania skończyły młodsze dziewczynki oraz starsi chłopcy. Drużyna starszych dziewczyn zakończyła rywalizację na 15 miejscu. Naszym ekipom serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

Składy naszych sztafet:

Dziewczęta rocznik 2009 i młodsze: Nikola Tarnowska, Daria Piłkowska, Nina Leusz, Lena Herbasz, Paulina Schmidt, Oliwia Bielawska, R: Alicja Młynik, Martyna Weserling.

Dziewczęta starsze rocznik 2008 – 2007: Julia Żylla, Nicola Rykowska, Amelia Kaczmarek, Oliwia Michalczuk, Dominika Ruta, Paulina Molenda R: Oliwia Pośpiech, Julia Szewczyk, Pola Pozańska.

Chłopcy starsi: Jakub Dylak, Kacper Ferra, Szymon Gdanietz, Radek Kwiatkowski, Wiktor Matyjaszczyk, Gracjan Ziemiańczyk, R: Oskar Burchardt, Filip Krzemień.

Opiekunami zespołów byli :

Dziewczęta – Ilona Myszk, chlopcy- Tomasz Formella i Dawid Nitka.