Dzień Kropki w przedszkolu

Dzień Kropki w przedszkolu

15 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu: „Międzynarodowy Dzień Kropki”. Jest to święto, kreatywności oraz umacniania odwagi we własne siły i możliwości. Przedszkolaki poznały historię dziewczynki o imieniu Vashti, która jest bohaterką „Kropki” Petera Reynoldsa.

Tego dnia dzieci oraz panie miały na sobie ubrania w kropki, które symbolizowały wyjątkowość każdego z nas. Wychowawczynie zadbały o to, aby przedszkolaki kreatywnie spędzili czas w przedszkolu oraz aby rozwijały swoje zainteresowania i ukryte potencjały. Dzieci wykonały kreatywne i ciekawe prace plastyczne, różnymi technikami, z kropką  roli głównej. Odkrywaliśmy nasze mocne strony i rozmawialiśmy o naszych talentach.  Bo każdy z nas jest wyjątkowy i posiada jakiś talent, tylko nie wszyscy zdążyli jeszcze go w sobie odkryć.

Pewność siebie jest nam niezbędna do pełni szczęścia. Dlatego drogie przedszkolaki pamiętajcie, że zawsze trzeba wierzyć w siebie i we własne możliwości, a wtedy niestraszne nam będą żadne przeszkody bo pokonamy je z łatwością.

Ewa Bobrowska

 

LISKI 04:

 

JEŻYKI 04:

 

ŻABKI 05:

 

BIEDRONKI 06A:

 

MOTYLKI 06B: