DZIEŃ CHŁOPAKA 2021

DZIEŃ CHŁOPAKA 2021

Dzień Chłopaka to szczególny dzień dla wszystkich chłopców naszej szkoły. Dla uczczenia tego święta 30 września 2021 r. Samorząd Uczniowski zorganizował kilka niespodzianek.

         Przed zbliżającym się świętem w każdej klasie żeńska część przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego przeprowadziła plebiscyty na klasowych „Superchłopaków 2021”. Dziewczyny podczas głosowania miały wziąć pod uwagę nie tylko walory zewnętrzne, ale przede wszystkim osobowość, sposób bycia oraz charakter swoich kolegów. 😊

        Oto lista zwycięzców:

IVa – Filip Wiśniewski

IVb – Bartek Butkiewicz

IVc – Rafał Szafraniak

IVd –Mateusz Mazurczak

IVe –Mateusz Gomułka

Va – Sylwester Riebandt

Vb – Mateusz Musiałkowski

Vc – Gabriel Kuształa

VIa – Michał Domański-Plichta

VIb – Leon Kusz

VIIa – Bartosz Gierszewski

VIIb – Jan Kraska

VIIc – Leonard Różański

VIId –Piotr Chlebowski

VIIe – Petro Shorban

VIIIa – Grzegorz Prorok

VIIIb – Jacek Bączek

VIIIc – Oskar Ostrowski

VIIId – Dominik Went

VIIIe – Adrian Budziński

 

       Wszystkim Chłopcom serdecznie gratulujemy!

       Aby każdy chłopiec poczuł, że to wyjątkowy dzień, za zgodą pani Dyrektor, dziewczyny przygotowały dla wszystkich chłopców bony na jedno dodatkowe nieprzygotowanie z dowolnego przedmiotu w roku szkolnym 2021/2022. Taki upominek oraz ogłoszona wcześniej akcja gwarantująca zwolnienie z odpowiedzi tym, którzy przystroją swą garderobę muszką lub krawatem, nieoczekiwanie sprawiły płci męskiej najwięcej radości. 😉

        Drodzy Chłopcy,

jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego najlepszego!

Samorząd Uczniowski