Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych

29.09.21 odbyły się zawody miejskie w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Reprezentanci naszej szkoły osiągnęli wysokie wyniki zajmując I miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców młodszych klasy V-VI i starszych VII-VIII. Opiekunami drużyn byli Pani Ilona Myszk – dziewczęta i Pan Tomasz Formella – chłopcy.
Dziewczęta młodsze biegały w składzie: Oliwia Bielawska, Nina Leusz, Alicja Młynik, Daria Piłkowska, Kinga Piotrzkowska, Weronika Riebendt, Paulina Schmidt, Martyna Weserling, Emilia Młynik i Julia Piechocińska.
Dziewczęta starsze: Julia Żylla, Nicola Rykowska, Pola Pozańska, Oliwia Pośpiech, Paulina Molenda, Nikola Tarnowska. Chłopcy młodsi: Jan Barca, Nikodem Cechosz, Adam Dylak, Filip Kłosowski, Filip Laszczyk, Maksymilian Namiotko, Karol Rzepka, Dominik Gdanietz. Chłopcy starsi: Oskar Burchardt, Jakub Dylak, Kacper Ferra, Szymon Gdanietz, Wiktorb Matyjaszczyk, Filip Krzemień, Alex Witchenbach, Gracjan Ziemiańczyk. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Awansowaliśmy do zawodów Powiatowych które odbędą się 6 października w Redzie.