Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych!

Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych!

23 września na stadionie miejskim 130 uczniów naszej szkoły stanęło na starcie w Mistrzostwach Szkoły w Biegach Przełajowych o Puchar pierwszego dyrektora szkoły Pana Janusza Molaka i pamięci Alicji Siry. Zawody otworzyła pani vice dyrektor Hanna Marzejon. Odbyły się one w trzech kategoriach wiekowych, osobno dla dziewcząt i chłopców. Medale dla pierwszej trójki ufundowała pani dyrektor szkoły pani Dominika Kowaliszyn, zaś puchary pan Janusz Molak, który osobiście wręczał zwycięzcom w poszczególnych biegach. W najmłodszej kategorii, klas 4, wśród dziewcząt wygrała Paulina Schmidt, drugie miejsce zajęła Kinga Piotrzkowska, na trzecim miejscu podium stanęła Alicja Młynik. Wśród chłopców klas 4 pierwsze miejsce zajął Wojciech Komorowski, drugie Mateusz Gomułka, a trzecie Aaron Starko. W roczniku 2010- 2009 pierwsza na mecie zjawiła się Lena Herbasz, druga Oliwia Bielawska, a trzecią Nina Leusz. Wśród chłopców rocznik 2010 – 2009 zwyciężył Piotr Skowroński, drugi był Karol Rzepka, a trzeci Filip Laszczyk. W najstarszej kategorii 2008- 2007, wśród dziewcząt zwyciężyła Julia Żylla, druga przybiegła Nikola Tarnowska, a trzecie miejsce zajęła Oliwia Michalczuk, natomiast wśród najstarszych chłopców wygrał wyścig Radek Kwiatkowski, drugie miejsce zajął Jakub Dylak, trzecie Wiktor Matyjaszczyk. Biegi co roku cieszą się ogromną popularnością, wzbudzają wśród biegaczy dużo emocji i są tradycja naszej szkoły od wielu lat. Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu, fajnie, że byliście, wystartowaliście i aktywnie spędziliście z nami czas. Brawo 👏👏👏