Nasi uczniowie z sukcesem na Mitingu Gwiazd!

Nasi uczniowie z sukcesem na Mitingu Gwiazd!

W Rumi 11. 09. odbył się Lekkoatletyczny Miting Gwiazd. Wśród Gwiazd gościliśmy polskich reprezentantów i medalistów Igrzysk Olimpijskich w Tokio : Patryk Dobek, Małgorzata Hołub – Kowalik, Iga Baumgart – Witan, Kornelia Lesiewicz, Mateusz Borkowski, Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód i inni. Nasi uczniowie mieli okazję wystartować na tak wielkiej imprezie sportowej w sztafecie 4x100m MIX ( 2 dziewczyny, 2 chłopców ). Młodsza sztafeta U12 zajęła 1 miejsce, w składzie Lena Herbasz, Olaf Mej(SP2, zawodnik UKS-u), Lea Kolasa ( szkołą prywatna, zawodniczą UKS-u), Adam Dylak. Sztafeta kategoria wiekowa U14, w składzie Emilia Grychta (SP2, zawodniczka UKS-u), Fabian Robaszkiewicz, Julia Żylla i Szymon Zbróg zajęła 2 miejsce. Dla młodych zawodników, lekkoatletów Uczniowskiego Klubu Jedynka Reda, było to ogromne wyróżnienie i wspaniała przygoda spotkać się na bieżni z Wielkimi Gwiazdami Krolowej Sportu jaką jest lekkoatletyka, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, podziwiać ich talent i porozmawiać. Z pewnością to wydarzenie zostanie na długo w naszej pamięci.