ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO I PASOWANIE NA UCZNIA

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO I PASOWANIE NA UCZNIA

To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Pasowanie  to jedno z najważniejszych wydarzeń w szkolnym życiu pierwszoklasisty. Od tego dnia każde dziecko czuje się już prawdziwym uczniem, czyli pełnoprawnym członkiem szkolnej rodziny.

W tym roku szkolnym 1 września nie będzie się kojarzył tylko z rozpoczęciem roku szkolnego, ale również z uroczystym pasowaniem pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły.

Uroczystość ślubowania złożyli uczniowie sześciu klas I. Akademia ślubowania odbyła się  w trzech turach, po dwie klasy. Dzięki takiemu rozwiązaniu w tym ważnym dniu uczestniczyli również rodzice.

Uczniowie klas IV przedstawili program artystyczny przedstawiając swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, a pierwszoklasiści wszystkie zadania teoretyczne i praktyczne zdali celująco!

Uczniowie klas pierwszych ślubowali, że będą dobrym Polakiem, będą dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, swym dobrym zachowaniem sprawią radość rodzicom i nauczycielom.  W ten sposób oficjalnie przyjęci zostali do grona uczniów naszej szkoły. Największym przeżyciem dla dzieci był moment pasowania. Pani Dyrektor Dominika Kowaliszyn wraz z Panią Wicedyrektor Agnieszką Potrykus poprzez dotknięcie ogromnym, zaczarowanym ołówkiem ramienia każdego dziecka  zamieniała go w prawdziwego ucznia.  Na koniec uczniowie otrzymali pamiątkowe upominki sponsorowane przez Radę Rodziców.

To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych wychowanków, którym życzymy sukcesów i przyjemnego pobytu w murach naszej szkoły.

 

KLASA I A

 

 

 

 

 

KLASA I B

 

 

 

 

 

 

KLASA I C

 

 

 

 

 

 

 

KLASA I D

 

 

 

 

 

 

 

KLASA I E

 

 

 

 

 

 

 

KLASA I F