WYPRAWKA UCZNIA KLASY I

Wyprawka ucznia klasy I

1. Wszystkie książki do edukacji wczesnoszkolnej otrzymają dzieci w szkole (w pierwszym tygodniu nauki).
  2. Dzieci uczęszczające na lekcje religii zaopatrują się w zeszyt 16 – 32 kartkowy (bez rysunków) oraz zeszyt ćwiczeń do klasy pierwszej wydawnictwa Adventus Pelplin (nowa wersja)
  3. Dzienniczek korespondencyjny – zeszyt w kratkę 16 kartkowy.
  4. Zeszyty: 2 w kratkę – 32 kartkowe- format A5 oraz 1 zeszyt w wąską, kolorową liniaturę format A4
  5. Piórnik wyposażony w dwa ołówki HB, gumkę do mazania, ostrzynkę, linijkę, kredki ołówkowe miękkie, nożyczki, klej w sztyfcie.
  6. Materiały plastyczne: 2 bloki techniczne z białymi i z kolorowymi kartkami, 2 bloki rysunkowe z białymi i kolorowymi kartkami – formatu A4, wycinanki, farby plakatowe* z co najmniej 2 pędzelkami (wąskim i szerokim), podkładka pod prace plastyczne, gładka format A3, plastelina oraz kredki świecowe* (materiały zostają w szafce szkolnej)
  7. Teczki na gumkę – A4 2 (na prace plastyczne i prace domowe)
  8. Ryza papieru ksero (jedna na trzy lata)
  9. Podpisany worek na zmienne obuwie (obuwie koniecznie na jasnej podeszwie), który zostaje w szatni.
  10. Strój gimnastyczny: zmienna koszulka, spodenki krótkie lub długie albo getry (w podpisanym woreczku, który pozostawiamy w szkole)

Bardzo prosimy, aby wszystkie podręczniki, zeszyty były obłożone i podpisane.

• Ze względu na bogatą kolorystykę proponujemy aby zakupić farby Astra i kredki Bambino.

Nauczyciele klas pierwszych

Wyprawka ucznia klasy I-pdf