Uroczyste Zakończenie Roku w Przedszkolu nr 4 w Redzie

Uroczyste Zakończenie Roku w Przedszkolu nr 4 w Redzie

21 i 22 czerwca 2021 r., odbyło się: uroczyste zakończenie roku w przedszkolu i pożegnanie „Zerówek”. Panie wychowawczynie wspólnie z dziećmi przygotowały występy artystyczne, podczas których nasze 6-latki zaprezentowały swoje umiejętności w obecności Dyrekcji oraz swoich rodziców na scenie w auli naszej szkoły. Pani Dyrektor, podziękowała dzieciom za piękne występy i gratulowała wyników w nauce. Podziękowania kierujemy również do Wszystkich Rodziców, którzy angażowali się w prace na rzecz przedszkola. Odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów, medali, statuetek oraz upominków dla dzieci. Później na wszystkie „Zerówki” czekał słodki poczęstunek przygotowany na świeżym powietrzu oraz wspólne zabawy na przedszkolnym placu.

Młodsze przedszkolaki zakończenie przedszkola również obchodziły bardzo uroczyście w swoich salach wspólnie z Paniami. Po wręczeniu dyplomów, upominków, wspólnym muzykowaniu i zabawach na dzieci czekał słodki poczęstunek.

Kochane Przedszkolaki jesteśmy z Was Wszystkich bardzo dumni. Nasze starszaki, kończą swój pierwszy etap edukacji i wkraczają w życie szkolne. Pamiętajcie jednak, że stając się uczniami nie przestajecie być dziećmi. Dalej podczas Waszej edukacji towarzyszyć Wam będzie uśmiech, zabawa, zadowolenie nawet z najmniejszych sukcesów. To czego nauczyliście się w przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie, który stanowić będzie niezatarte wspomnienia Waszego dzieciństwa. Mamy nadzieję, że będziecie wspominać z uśmiechem nasze wspólne zabawy i mile spędzone chwile.

Życzymy Wam Drogie Dzieci powodzenia, energii i zapału do dalszej pracy i nauki oraz do odkrywania tajemnic, których wciąż jest tak wiele do odkrycia. Odnajdujcie własne ścieżki i bądźcie szczęśliwi, gdziekolwiek Was nogi poniosą.

Ewa Bobrowska

ANANASY 06A

BIEDRONKI 06B

TYGRYSKI 05/6C

RYBKI 05/6D

SÓWKI 04/5A