ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS VIII

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS VIII

Koniec lekcji, sprawdzianów i prac domowych – rok szkolny 2020/2021 został oficjalnie zakończony! Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-VIII odbyło się 25 czerwca, a dzień wcześniej klasy VII pożegnały swoje koleżanki i swoich kolegów z klasy VIII. Absolwenci naszej szkoły zostali obdarowani pamiątkowymi kubkami i słodyczami. Z tej okazji zostało przygotowane dla nich pożegnalne przedstawienie, w którym duchy przeszłości wspominały minione lata szkolne, jak również wybiegały w przyszłość, pokazując, co czeka niektórych uczniów. Wszystko to zostało pokazane w nagranych przez naszych uczniów klas VII filmikach. Natomiast w drugiej części przedstawienia Agentki X odczytały zarzuty i skazały wszystkich absolwentów na przymusowe rozpoczęcie nauki w szkole średniej, zdobycie wymarzonego zawodu oraz szczęśliwe życie. Nasi młodzi aktorzy byli wspaniali! Scenariusz przedstawienia został napisany przez p. Małgorzatę Olszewską.
W ten dzień również uroczyście pożegnano stary, a powitano nowy Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 4.

Dla wszystkich był to bardzo trudny, pełen niepewności rok. Naszym absolwentom życzymy samych sukcesów, dostania się do wymarzonej szkoły, a wszystkim uczniom odpoczynku, samych pogodnych dni – po prostu udanych wakacji!!!

Tekst: Marlena Jasińska

Zdjęcia: Ewa Miotke