SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO

SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO

Z wielką przyjemnością chciałybyśmy poinformować, że nasza szkoła, która przystąpiła do programu SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO, właśnie może pochwalić się otrzymanym od FUNDACJI DBAM O MÓJ ZASIĘG, certyfikatem:) Jednocześnie chciałybyśmy pochwalić 4 uczennice naszej szkoły- Zosię Jurasz, Olę Gomułkę, Oliwię Wojciechowską oraz Anię Wróbel, które  wzięły udział w szkoleniu  dla młodych w projekcie ,, Granie na ekranie’’.  W trakcie spotkania online na platformie ClickMeeting dowiedziały się, jak grać w gry cyfrowe, aby przynosiły nam korzyści i pomagały w rozwoju, unikając przy tym negatywnych konsekwencji zaangażowania w taką rozrywkę. Zdobytą wiedzą podzieliły się następnie z innymi uczniami naszej szkoły,  prowadząc warsztaty, które same przygotowały:)

Od września ruszamy dalej z szeregiem szkoleń, na pewno będzie dużo się działo…

Agnieszka Gomułka

Aneta Tokarczyk-Krakowska