Sukces młodych sportowców naszej szkoły

Sukces młodych sportowców naszej szkoły

15.06. 2021r. na stadionie Miejskim w Rumi odbył się Finał Wojewódzki w Tróboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Prawo startu mieli uczniowie rocznik 2010 i młodsi. Nasze drużyny po zwycięstwie w eliminacjach Powiatowych reprezentowały powiat wejherowski   w Finale Wojewódzkim. W kategorii dziewcząt stawiło się 12 drużyn, chłopców reprezentanci 11 powiatów. W skład Tróboju wchodzi się bieg na 60m, rzut piłeczką palantową i skok w dal. Dziewczęta zajęły 3 miejsce, chłopcy 4 miejsce. Rywalizacja była duża, wszystkie drużyny prezentowały wysoki poziom. Gratulujemy zawodnikom znakomitych wyników i walki do samego końca w upalny, w pełnym słońcu dniu.

Skład drużyny dziewcząt : Lena Herbasz, Paulina Schmidt, Kinga Piotrzkowska, Julia Jopp ( tylko zawody wojewódzkie), Alicja Młynik, Martyna Weserling. Zawodniczki Emilia Młynik i Maja Szczepańska – startowały w zawodach powiatowych. Opiekun: Ilona Myszk.

Skład drużyny chłopców: Adam Dylak, Jan Barca, Nikodem Cechosz, Filip Kłosowski, Maksymilian Namiotko, Mateusz Sobisz. Zawodnicy Mateusz Musiałkowski i Maciej Stasiewski – zawody powiatowe. Opiekun: Tomasz Formella.