Radosny Dzień Dziecka u Przedszkolaków

1 czerwca to jeden z najradośniejszych dni w roku, zawsze długo wyczekiwany przez dzieci młodsze i starsze. Mając na uwadze sprawienie wszystkim przedszkolakom wielu radości, uśmiechu i szczęścia wychowawczynie wraz z rodzicami zadbały o dobrą zabawę i moc atrakcji dla dzieci w tym szczególnym dniu. Rano, tuż po śniadaniu grupa Sówki i Rybki wyruszyły na piknik do pobliskiego parku. Smakołyki przygotowane przez rodziców na świeżym powietrzu smakowały dzieciom jeszcze lepiej niż zwykle. Grupa Ananasy wybrała się w tym czasie na lody. Natomiast grupa: Biedronki, Tygryski oraz Pszczółki zapewniły dzieciom moc niespodzianek w salach. U Biedronek było malowanie buziek, śpiewanie do mikrofonu, a popołudniu wyjście na lody. Pszczółki delektowały się watą cukrową, popcornem i miały malowane buzie. Tygryski świetnie bawiły się w sali, przy słodkim poczęstunku. Po obiedzie grupa Sówek i Rybek wybrała się do cukierni na lody. Ananasy w tym czasie miały piknik na łące przed szkołą. Korzystając z pięknej pogody wszystkie grupy przedszkolne bawiły się na świeżym powietrzu na placu zabaw. Po tych szaleństwach przyszedł czas na odpoczynek w salach, malowanie buziek, na drobne upominki w postaci baniek i balonów oraz na zabawy swobodne zgodne z zainteresowaniem dzieci 😊 Mamy nadzieję, że nasze kochane przedszkolaki zapamiętają ten dzień jako radosny i pełen miłych wrażeń.

Ewa Bobrowska

ANANASY 06A