Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

26 maja – Dzień Mamy i 23 czerwca Dzień Taty to wyjątkowe i bardzo ważne dla każdego z nas święta w roku. W tych szczególnych dniach, każdy z nas ma okazję pokazać jak bardzo kocha swoich rodziców i jak jest im wdzięczny za ich obecność, miłość i opiekę. Tradycją jest, że nauczyciele wraz z przedszkolakami zawsze uroczyście celebrują Dzień Mamy i Taty w przedszkolu organizując przedstawienia dla Rodziców, upominki od dzieci i inne atrakcje. Niestety z uwagi na obecną sytuację i obowiązujące obostrzenia wspólne świętowanie nie było w tym roku możliwe. Naszym przedszkolakom nie przeszkodziło to jednak we wspólnym obchodzeniu tych wyjątkowych dni. Przedszkolaki już od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. Pod czujnym okiem swoich wychowawczyń, każda grupa dzielnie ćwiczyła układy taneczne i piosenki, aby jak najlepiej zaprezentować się podczas specjalnej niespodzianki przygotowanej dla rodziców w postaci: „Mini występu artystycznego”. Panie nagrały występy dzieci i przesłały je rodzicom. Dzieci wykonały również dla rodziców drobne upominki: laurki i ramki ze zdjęciem, serduszka i kwiatki. Przedszkolaki bardzo się starały i wykonywały upominki z niezwykłą starannością, aby również tym drobnym gestem okazać miłość swoim Kochanym Rodzicom. To był wspaniały i wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń i miłości.

Ewa Bobrowska

ANANASY 06A

 

BIEDRONKI 06B

 

TYGRYSKI 05/6C

RYBKI 05/6D

SÓWKI 04/5A

PSZCZÓŁKI 04/5B