WRĘCZENIE NAGRÓD W MIEJSKIM KONKURSIE PT. „WIOSENNY EKO – KAPELUSZ”

WRĘCZENIE NAGRÓD W MIEJSKIM KONKURSIE PT. „WIOSENNY EKO – KAPELUSZ”

W piątek 14.05.21 r. w Przedszkolu nr 4, odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom i wyróżnionym przedszkolakom w Miejskim Konkursie pt. „Wiosenny Eko – Kapelusz”. Podniosłości tej chwili nadała obecność Pana wiceburmistrza Łukasza Kamińskiego oraz Pani Dyrektor Dominiki Kowaliszyn. Nagrodzone i wyróżnione dzieci otrzymały atrakcyjne sportowe nagrody, aby w aktywny i ekologiczny sposób mogły spędzać czas na świeżym powietrzu, korzystając z uroków otaczającej nas przyrody. Sponsorem wszystkich nagród jest firma PEWIK GDYNIA Sp. z o. o., która ufundowała nagrody oraz ekologiczne gadżety dla wszystkich dzieci.

Konkurs polegał na stworzeniu pracy przestrzennej – kapelusza, z dowolnie wybranych materiałów, które podlegają recyklingowi. Głównym celem konkursu było edukowanie, promowanie i kształtowanie postawy proekologicznej u najmłodszych dzieci. Chciałyśmy rozbudzić wrażliwość przedszkolaków na ekologię i piękno budzącej się do życia przyrody. Konkurs był adresowany do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci 4 – 5 letnich oraz dzieci 6 – letnich. Był to również konkurs rodzinny, który zachęcał do kreatywnego spędzenia czasu wspólnie z rodziną. Jest nam niezmiernie miło, że dzieci z naszego przedszkola tak licznie wzięły w nim udział i wykonały piękne, kreatywne i proekologiczne prace. Wszystkie prace zostały docenione przez Jury. Z pośród otrzymanych kapeluszy, komisja konkursowa wybrała laureatów w dwóch kategoriach wiekowych, w których przyznała również wyróżnienia oraz drobne upominki i nagrody oraz dyplomy dla dzieci za udział w konkursie.


Dzieci 6 – letnie:

I miejsce: Kornel Dorabiała (Przedszkole nr 4)

II miejsce: Jakub Korth (Przedszkole nr 4)

III miejsce: Hubert Hoppa (Przedszkole nr 4)

Wyróżnienia otrzymali: Lena Bobkowska, Amelia Jankowska, Maciej Nasiadko, Ryszard Skólski,

Katarzyna Reimann, Adrianna Dąbkowska ( dzieci z Przedszkola nr 4)

Za udział: Oliwia Czech (Przedszkole nr 4)


Dzieci 4 – 5 letnie:

I miejsce: Mateusz Skowroński (Przedszkole nr 4)

II miejsce: Mikołaj Hildebrandt (Przedszkole nr 4)

III miejsce: Dominik Dombrowski (Przedszkole nr 4)

Wyróżnienia otrzymali: Liliana Marks, Olga Dylak, Zuzanna Nasiadko, Apolonia Bobkowska (dzieci

z Przedszkola nr 4), Aleksander Duda (Przedszkole nr 2)

Za udział: Amelia Pawlik, Kamil Sadowski (dzieci Przedszkole nr 4)


Dziękujemy za kreatywnie i pięknie wykonane prace oraz udział w konkursie. Wszystkim Uczestnikom serdecznie Gratulujemy! Specjalne podziękowania kierujemy do sponsora, Firmy PEWIK GDYNIA Sp. z o. o., który ufundował nagrody i gadżety dla wszystkich uczestników. Dziękujemy również za drobne upominki i gadżety, które otrzymaliśmy dla dzieci z Urzędu Miasta oraz za fotorelację z tego wydarzenia, wykonaną przez pana Roberta Jop.

Ewa Bobrowska i Monika Halczak – Lewandowska