Bal karnawałowy w przedszkolu

Bal karnawałowy w przedszkolu

5-go lutego, w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Był to niezwykły dzień oraz radosna atrakcja długo wyczekiwana przez dzieci. Tego dnia już od rana w przedszkolu zrobiło się bajkowo.. Dzieci przebrane były za bohaterów ulubionych bajek. W pięknie udekorowanych salach spotkać można było: królewny, piratów, żółwie Ninja, Spider Manów, Batmanów, rycerzy, wróżki, kotki, liska, myszki i wiele innych postaci. Dzieci wykonały kolorowe maski karnawałowe, dzięki którym trudno było ich rozpoznać. Przedszkolaki świetnie się bawiły, brały udział w różnych wspólnych zabawach i konkursach. Muzyka porywała dzieci oraz panie do tańca. W trakcie karnawałowych szaleństw był również czas na chwilę przerwy, słodki poczęstunek oraz pamiątkowe zdjęcia. Wspólna zabawa przyniosła naszym przedszkolakom i ich paniom wiele radości, upłynęła w miłej, wesołej oraz tanecznej atmosferze. Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji balu oraz za przygotowanie pięknych, kolorowych strojów dla dzieci. Czekamy na kolejny bal, który odbędzie się już za rok 😊

Ewa Bobrowska

ANANASY 06A

BIEDRONKI 06B

TYGRYSKI 05/6C

RYBKI 05/6D

SÓWKI 04/5A

PSZCZÓŁKI 04/5B