Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

21 i 22 stycznia to bardzo ważne daty w naszym przedszkolnym kalendarzu. Co roku zapraszaliśmy nasze kochane Babcie oraz kochanych Dziadków do przedszkola na uroczystość z Okazji Ich Święta. W tym roku, niestety nie było to możliwe. Dlatego przedszkolaki bardzo się starały, aby wykonać najpiękniej jak tylko potrafią, własnoręcznie przygotowane drobne upominki, laurki i inne niespodzianki. To wszystko po to by móc podziękować ukochanym Babciom i Dziadkom, którzy zajmują szczególne miejsce, w ich serduszkach oraz są bardzo ważnymi osobami w ich życiu.

Dziadkowie to najcenniejszy skarb dla wnuków, dzięki nim dzieciństwo jest szczęśliwe, radosne i bardziej pełne. Babcia i Dziadek kochają wnuki bezgranicznie, mają zawsze dla nich czas, są cierpliwi, umieją pocieszyć, rozumieją dziecięce rozterki i mają dużą mądrość oraz doświadczenie życiowe, którym się dzielą przekazując je swoim wnukom.

Kochane Babcie i Kochani Dziadkowie, Kochamy Was z całych naszych serduszek, dziękujemy, że Jesteście. Żyjcie nam 100 Lat !!!

 

Babcie Drogie, Dziadkowie mili.

Dziś Wam życzymy dużo siły.

Życzymy zdrowia cztery tony,

Bo czas teraz jest szalony!

Życzymy także moc radości i stalowej odporności.

Buziak? – może być, lecz zdalny,

Bo trwa reżim sanitarny…

Tulić także trzeba zdalnie,

Lecz wiedzcie, że kochamy Was realnie.

 

Ewa Bobrowska

ANANASY 06A

RYBKI 05/6 D

SÓWKI 04/5A

PSZCZÓŁKI 04/5B