RELACJA Z PRAC NAD KASZUBSKIM KALENDARZEM ADWENTOWYM

RELACJA Z PRAC NAD KASZUBSKIM KALENDARZEM ADWENTOWYM

Prace nad kaszubskim Kalendarzem Adwentowym pochłonęły wielu uczniów naszej szkoły. Codziennie powstają kolejne choinkowe ozdoby, wykonujemy ćwiczenia interaktywne, kartki świąteczne, łańcuchy, gwiazdki, posprzątaliśmy już pokoje na święta, upiekliśmy pierniczki, sportretowaliśmy Gwiazdora… Kolejne bombki do odkrycia czekają i tak będzie aż do Gòdów, czyli Bożego Narodzenia. Pamiętajcie, że aby dostać nagrodę od Gwiazdora, należy gromadzić zdjęcia swoich prac, a po odkryciu wszystkich poleceń zgłosić oficjalnie Librusem lub Teamsem wykonanie zadania i gotowość do prezentacji – macie na to czas do 31 grudnia. Tymczasem – na zachętę – w galerii można obejrzeć kilka fotografii już nadesłanych przez pierwszoklasistów, którzy chcieli pochwalić się swoimi osiągnięciami.

 

                                                                                                                                             Monika Kubisiak