TEAMSOWE MIKOŁAJKI W 7C

TEAMSOWE MIKOŁAJKI W 7C

              Tegoroczne klasowe mikołajki przeszły już do historii i to w sposób szczególny. Chociaż nie było losowania, listy z prezentami i wręczania sobie podarunków – co tak bardzo lubiliśmy – udało nam się wymyślić inną formułę, by wspólnie cieszyć się z tego, że Mikołaj (czy jak kto woli Gwiazdor) chodzi po świecie. Zaprosiliśmy go na swoją teamsową lekcję, a on zaproszenie przyjął i nie dość, że zajęcia poprowadził, to jeszcze zagrał z nami w specjalną interaktywną planszówkę z nagrodami. Jeśli i Wy chcielibyście spróbować swoich sił, zapraszamy do zabawy.

Link: https://view.genial.ly/5fce39efb311230dad316901/interactive-content-teamsowe-mikolajki-publiczna

Uwaga! Zawsze, gdy pojawią się słuchawki, należy najpierw w nie kliknąć i wysłuchać instrukcji, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami. Powiększanie zdjęcia oraz Classdojo w wersji publicznej – ze względu na konieczność uszanowania prywatności uczniów 7c – zostały wyłączone, ale reszta działa i czeka na kolejnych graczy.