Zabawa Andrzejkowa w Przedszkolu

Zabawa Andrzejkowa w Przedszkolu

W poniedziałek (30.11.2020r.) w naszym przedszkolu, w każdej grupie odbyły się zabawy andrzejkowe. Dzieci pięknie się przebrały i w pełnej gotowości stanęły do zabawy w krainie magii i czarów. Tego dnia przedszkolaki poznały tradycje związane z andrzejkami, wykonały karty pracy oraz prace plastyczne z tym dniem związane. Potem odbyła się zabawa: wróżby, tańce i słodki poczęstunek. Nie obeszło się również od tradycyjnego przestawiania butów przez próg, losowania co będę robił i kim zostanę w przyszłości. Dzieci losowały również zadania do wykonania. Było przy tym dużo zabawy, śmiechu i radości. A oto fotograficzny skrót wydarzeń z tego dnia, każdej z grup 😉

Ewa Bobrowska

ANANASY 06A

BIEDRONKI 06B

TYGRYSKI 05/6C

RYBKI 05/6D

SÓWKI 04/5A

PSZCZÓŁKI 04/5B